Szkolenia - Ekspert ESG, audytor raportów niefinansowych

Szkolenia

Nasze doświadczenia

Uwielbiam szkolić i dzielić się doświadczeniami z innymi. Najbardziej cieszy mnie praca w tradycyjnej formie, jednak realizuję także projekty z wykorzystaniem narzędzi on-line. 
Od 2013 roku zrealizowałem ponad 3500 godzin szkoleń, wykładów, prelekcji czy konsultacji dla klientów biznesowych. W ramach współprac tworzyłem i przeprowadzałem szkolenia dla takich podmiotów jak Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej czy Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Stale współpracuję z międzynarodowymi firmami audytorskimi oraz uczelniami wyższymi.

Formularz kontaktowy

Masz pytania?
wypełnij i wyślij formularz

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Rozwoju Społecznej Odpowiedzialności Helisa z siedzibą w Gdyni, ul. Janki Bryla 8c/21, 81-577 Gdynia, NIP: 9581667904 moich danych osobowych przekazanych za pośrednictwem niniejszego formularza lub w innych przekazanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia działalności marketingowej oraz na przesyłanie na podany przeze mnie wyżej adres e-mail informacji handlowej za pomocą poczty elektronicznej. Administratorem danych jest Fundacja Rozwoju Społecznej Odpowiedzialności Helisa z siedzibą w Gdyni, ul. Janki Bryla 8c/21, 81-577 Gdynia. Zdaję sobie sprawę, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści handlowych. Wszelkie informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz o przysługujących prawach i obowiązkach znajdują się w Polityce Prywatności.

  rozwiń

  Wyrażam zgodę na używanie przez Fundację Rozwoju Społecznej Odpowiedzialności Helisa z siedzibą w Gdyni telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego. Zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną przez Administratora – undacja Rozwoju Społecznej Odpowiedzialności Helisa z siedzibą w Gdyni, ul. Janki Bryla 8c/21, 81-577 Gdynia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści handlowych. Wszelkie informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz o przysługujących prawach i obowiązkach znajdują się w Polityce Prywatności.

  rozwiń

  * Pola wymagane

  Porozmawiajmy

  Chcesz być na bieżąco? Śledź moje social media, w których publikuję przegląd aktualności, zmiany prawne, case-study oraz wyniki badań naukowych z całego świata.

  Kontakt:+48 500 221 487biuro@tomeksmorgowicz.pl